Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 273643
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273645
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 273644
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273646
| Item no. | 273644 |
|---|---|
| Series | Chef's Fusion |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 13 cl |
|---|---|
| Décor | stone gray |
| Diameter | 8.7 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.20 kg |
| Height | 6.10 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273616
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273591
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273620
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273613
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 273671
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 273651
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240597
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273679
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273611
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241056
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273602
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273680
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.