Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
| Item no. | 273603 |
|---|---|
| Series | Chef's Fusion |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 525 cl |
|---|---|
| Décor | volcano black |
| Diameter | 28.2 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 2.13 kg |
| Height | 12.2 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273619
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273592
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273673
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273631
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273617
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273594
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241286
More than 20 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222979
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273634
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260706
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.