Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 56 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 120588 |
|---|---|
| Series | Noho |
| Brand | Fortessa |
| Material | Pressed glass |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Filling quantity | 380 ml |
| Weight | 388 g |
| Height | 105 mm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 120589
More than 96 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 113100
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 130284
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 114003
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 110556
More than 69 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 110770
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 120503
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.