Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 224699 |
|---|---|
| Series | Event |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Décor | Uni White |
|---|---|
| Diameter | 16 cm |
| Color group | White |
| Weight | 210 g |
| Height | 21 mm |
| Country of origin | EN |
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 224693
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224694
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224695
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224696
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224697
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224698
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 331277
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224718
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 331278
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224717
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224707
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224705
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 226057
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236683
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274218
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225801
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235779
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236321
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.