Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 224693
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 224694
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 224695
| Item no. | 224693 |
|---|---|
| Series | Event |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 18 cl |
|---|---|
| Décor | Uni White |
| Diameter | 81 mm |
| Color group | White |
| Weight | 150 g |
| Height | 60 mm |
| Country of origin | EN |
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 224699
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260220
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260485
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224708
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224713
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224719
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224702
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224720
More than 294 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226060
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274198
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260759
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 272004
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276135
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261382
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.