Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228268
| Item no. | 228269 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Filling quantity | 17 cl |
| Width | 9 cm |
| Décor | Barley White |
| Diameter | 9 cm |
| Color group | White |
| Shape | Round |
| Height | 5.5 cm |
| Country of origin | GB |
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228054
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241151
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228784
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229410
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241430
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 231009
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 221809
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225709
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210284
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225791
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225367
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.