Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261339
| Item no. | 261337 |
|---|---|
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Diameter | 85 mm |
| Color group | White |
|---|---|
| Filling quantity | 0.26 l |
| Weight | 255 g |
| Height | 73 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261332
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236728
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275110
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 231015
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 224692
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227182
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276540
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.