Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554472
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554473
passend in Artikel 54470
| Item no. | 554473 |
|---|---|
| Series | Brotstation |
| Brand | APS Germany |
| Material | Beech wood |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Length | 34 cm |
| Height | 20 cm |
| Country of origin | CN |
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554471
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554472
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557823
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511779
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511830
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 550816
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511791
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511776
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.