Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554472
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554473
passend in Artikel 54470
| Item no. | 554472 |
|---|---|
| Series | Brotstation |
| Brand | APS Germany |
| Material | Beech wood |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Length | 34 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Country of origin | CN |
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554471
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554473
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511784
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511817
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 557964
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511783
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 554709
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511792
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.