Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 16 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443652
Mehr als 20 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443653
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443662
temperaturbeständig von -30° bis +70°C
| Item no. | 443652 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 26.5 cm |
| Color group | White |
|---|---|
| Length | 32.5 cm |
| Filling quantity | 3.4 l |
| Height | 6.5 cm |
| Country of origin | TH |
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552557
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442802
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443070
More than 11 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400040
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 550557
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443288
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443741
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.