Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
9 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443859
Mehr als 7 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443804
Mehr als 11 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443805
| Item no. | 443804 |
|---|---|
| Brand | Cambro |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 17.6 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 32.5 cm |
| Filling quantity | 3.6 l |
| Height | 10 cm |
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443806
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443863
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 449939
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442828
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442963
5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443772
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443865
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442804
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.