Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 442469
Delivery time about 2 - 3 weeks
Artikel-Nr.: 442471
| Item no. | 442469 |
|---|---|
| Induction | Yes |
| Brand | AMT |
| Material | Cast aluminum |
| Width | 32.5 cm |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Height | 2 cm |
| Country of origin | EN |
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443808
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400030
More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400010
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443053
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442837
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400039
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.