Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443664
3 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443665
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443654
temperaturbeständig von -30° bis +70°C
| Item no. | 443664 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 16.2 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Filling quantity | 3 l |
| Height | 6.5 cm |
| Country of origin | TH |
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 442467
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 447551
More than 28 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443810
More than 70 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 442794
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443798
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442892
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.