Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510344
Glas, 18/8 Edelstahl, Silikon
Deckel matt poliert
| Item no. | 510345 |
|---|---|
| Material | Glass / silicone |
| Dishwasher safe | Yes |
| Diameter | 8 cm |
| Filling quantity | 1.2 l |
|---|---|
| Weight | 0.41 kg |
| Height | 32 cm |
| Country of origin | CN |
More than 168 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 111667
More than 42 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 112063
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 114371
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 118991
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 112053
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510344
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.