Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 61 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511814
Mehr als 61 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554374
| Item no. | 554374 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Polyrattan |
| Width | 29 cm |
| Color group | Brown |
|---|---|
| Length | 41 cm |
| Height | 7 cm |
| Country of origin | EN |
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 551684
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553331
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 555801
More than 35 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552508
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511807
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511712
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.