Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511753
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 511757
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511754
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511755
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511756
Polypropylen
| Item no. | 511757 |
|---|---|
| Material | Polypropylene |
| Dishwasher safe | Yes |
| Stackable | Yes |
| Diameter | 20 cm |
|---|---|
| Weight | 0.10 kg |
| Height | 8 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511790
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511789
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511729
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555563
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511752
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511767
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.