Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512033
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512034
gehämmerte Oberfläche
nicht spülmaschinenfest
| Item no. | 512035 |
|---|---|
| Material | CNS 18/8 |
| Dishwasher safe | No |
| Stackable | Yes |
| Filling quantity | 35 cl |
|---|---|
| Diameter | 7.5 cm |
| Weight | 0.10 kg |
| Height | 10 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 552249
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512032
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 554720
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 111436
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 554717
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555256
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.