Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227951
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228088
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228853
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228983
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240932
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240944
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240952
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241055
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241153
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241325
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241387
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241404
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241440
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241472
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241736
| Item no. | 227986 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 22.7 cl |
|---|---|
| Width | 9.8 cm |
| Décor | Cornflower Blue |
| Diameter | 9.8 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Height | 6.2 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241408
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229059
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228957
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241324
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241442
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241189
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274355
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210349
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260936
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235190
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260435
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222750
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.