Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 446983
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 446984
| Item no. | 446982 |
|---|---|
| Brand | Westmark |
| Material | Polypropylene / SAN |
| Length | 187 mm |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Filling quantity | 350 cl |
| Width | 170 mm |
| Height | 105 mm |
| Country of origin | EN |
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 445299
More than 11 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512137
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 446984
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 446983
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.