Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 47 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 220277 |
|---|---|
| Series | Vista |
| Material | Porcelain |
| Width | 5 cm |
| Color group | White |
|---|---|
| Length | 5 cm |
| Height | 4 cm |
| Country of origin | PT |
More than 336 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229738
More than 258 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229739
More than 294 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229740
More than 696 units in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229741
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260647
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240515
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280140
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240103
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243394
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236458
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.