Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 40 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512163
| Item no. | 512164 |
|---|---|
| Material | Melamine |
| Microwave safe | No |
| Dishwasher safe | Yes |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Diameter | 10 cm |
| Weight | 0.11 kg |
| Heat resistant | Yes |
| Height | 4 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559507
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559504
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512157
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512152
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559508
Delivery time about 3 - 4 weeks
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.