Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 559510
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 559511
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559508
| Item no. | 559510 |
|---|---|
| Brand | WAS Germany |
| Material | Zinc casting |
| Dishwasher safe | No |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Width | 7.5 cm |
| Length | 7.5 cm |
| Weight | 0.45 kg |
| Height | 4.5 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512150
More than 40 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 512164
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 446362
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559509
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512153
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559505
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.