Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 280008 |
|---|---|
| Brand | Made in Japan |
| Material | Ceramics |
| Max temperature | 50°C |
| Diameter | 13.5 cm |
|---|---|
| Color group | Blue |
| Weight | 0.18 kg |
| Height | 2.5 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226721
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242165
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243058
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236169
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222037
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240428
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.