Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 261413 |
|---|---|
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Length | 141 mm |
| Width | 113 mm |
|---|---|
| Color group | White |
| Weight | 130 g |
| Height | 18 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261414
Delivery time unknown
Article no.: 274495
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273976
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240833
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273751
More than 426 units in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226056
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224690
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.