Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 445375 |
|---|---|
| Brand | Hygenia |
| Material | Polyethylene |
| Width | 53 cm |
| Color group | White |
|---|---|
| Shape | Square |
| Length | 65 cm |
| Height | 3 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 770363
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 447976
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441099
More than 21 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441966
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445123
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.