Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
3 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 510628
Mehr als 58 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 551588
abnehmbarer Schwingdeckel
mit Bajonettverschluss
| Item no. | 510628 |
|---|---|
| Material | CNS 18/8 |
| Dishwasher safe | Yes |
| Filling quantity | 70 cl |
| Diameter | 10 cm |
|---|---|
| Weight | 0.27 kg |
| Height | 13 cm |
| Country of origin | CN |
More than 25 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 550964
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559510
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559508
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510637
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 551057
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559515
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.