Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 3 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
3 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 273687
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 273681
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 273684
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273685
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273686
| Item no. | 273687 |
|---|---|
| Series | Chef's Fusion |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 405 cl |
|---|---|
| Width | 24.5 cm |
| Décor | volcano black |
| Shape | Square |
| Length | 47 cm |
| Weight | 2.15 kg |
| Height | 6.10 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273639
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273655
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273683
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273636
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273591
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273674
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273664
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241200
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222978
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241295
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276519
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 250019
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260705
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.