Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 273708 |
|---|---|
| Series | Chill |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 50 cl |
|---|---|
| Diameter | 29 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 15 kg |
| Height | 5.2 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273707
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273702
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273701
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273706
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273700
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273703
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260218
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276872
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228779
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 227083
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261400
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240642
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.