Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 2 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 273919
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 273920
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273964
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274009
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274054
| Item no. | 273919 |
|---|---|
| Series | Ease |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 190 cl |
|---|---|
| Décor | dual gray |
| Diameter | 27.80 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 1.17 kg |
| Height | 4.6 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273830
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273949
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273959
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273845
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273786
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273807
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229079
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228868
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275089
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273511
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275693
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274481
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.