Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 44 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 274348
Mehr als 44 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 274347
| Item no. | 274347 |
|---|---|
| Series | Fractal Fire Red |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 110 cl |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Shape | Square |
| Length | 16 cm |
| Weight | 0.94 kg |
| Height | 6.5 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274348
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274349
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274341
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274335
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274346
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274344
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240062
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 230363
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228869
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227974
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240662
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261369
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.