Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 275128
Mehr als 30 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 275127
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 275129
| Item no. | 275127 |
|---|---|
| Series | Nordic |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 73 cl |
|---|---|
| Décor | Ivoris white |
| Diameter | 19.9 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.7 kg |
| Height | 4.10 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275125
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275100
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275123
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275111
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275121
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275114
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 280016
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290430
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276667
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235434
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260054
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242988
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.