Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228948
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228949
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228950
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227930
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241052
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241167
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241180
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241193
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241247
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241586
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241839
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241895
| Item no. | 228950 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Décor | Peppercorn Grey |
| Diameter | 27 cm |
| Color group | Gray |
| Shape | Round |
| Weight | 0.79 kg |
| Height | 3.7 cm |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241334
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241333
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241227
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241353
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228988
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230639
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271943
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228568
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230389
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275128
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261308
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274273
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.