Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 612 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 270537 |
|---|---|
| Series | Karbon |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 120 cl |
|---|---|
| Diameter | 26 cm |
| Weight | 810 g |
| Height | 4.7 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270522
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270533
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270531
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270505
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270506
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270500
More than 504 units in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275281
More than 132 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275297
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.