Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 274575 |
|---|---|
| Series | Kintzoo |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 29.7 cm |
|---|---|
| Shape | Square |
| Length | 29.70 cm |
| Weight | 1.53 kg |
| Height | 1.7 cm |
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274567
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235794
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241419
More than 72 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222033
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271354
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242603
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260527
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.