Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 274574 |
|---|---|
| Series | Kintzoo |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 27 cm |
|---|---|
| Shape | Square |
| Length | 27 cm |
| Weight | 18 kg |
| Height | 1.8 cm |
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274576
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274562
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274571
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273549
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241650
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230634
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274234
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227938
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241694
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.