Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Mehr als 6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
| Item no. | 271771 |
|---|---|
| Series | Spot |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 21 cm |
|---|---|
| Color group | Green |
| Shape | Square |
| Length | 38.50 cm |
| Weight | 1.17 kg |
| Height | 2.4 cm |
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271866
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271935
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271884
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 232029
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235350
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242889
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.