Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 274362 |
|---|---|
| Series | Fractal Karbon |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 16 cm |
|---|---|
| Shape | Square |
| Length | 32 cm |
| Weight | 0.82 kg |
| Height | 2.3 cm |
More than 3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274358
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274366
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274355
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274356
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274364
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274360
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 232025
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273868
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275879
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227977
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241566
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274723
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.