Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228813
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228814
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240425
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241475
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241485
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241652
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241691
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241706
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241751
| Item no. | 228813 |
|---|---|
| Series | Studio Prints |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Décor | Raku Topaz Blue |
| Color group | Blue |
| Shape | Square |
| Length | 29.9 cm |
| Weight | 0.8 kg |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228275
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241749
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228830
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241709
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241616
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241498
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 223736
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243501
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240553
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242832
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242503
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.