Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
| Item no. | 223687 |
|---|---|
| Series | Connect |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Décor | Uni White |
|---|---|
| Diameter | 16 cm |
| Color group | White |
| Weight | 215 g |
| Height | 18 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223673
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223701
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223686
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223697
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223671
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225092
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261352
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242670
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240667
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243425
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.