Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 274962
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 274963
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274985
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275010
| Item no. | 274962 |
|---|---|
| Series | Neofusion |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 33 cl |
|---|---|
| Décor | stone gray |
| Diameter | 22.70 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.64 kg |
| Height | 7.8 cm |
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554503
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274937
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274941
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275018
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274974
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274959
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274904
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227971
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274005
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260525
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274793
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275633
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275127
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.