Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270507
Mehr als 6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270510
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 270508
Mehr als 18 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270511
Mehr als 24 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270509
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 270506
| Item no. | 270507 |
|---|---|
| Series | Karbon |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 21.8 cm |
|---|---|
| Color group | Black |
| Length | 21.80 cm |
| Height | 1.7 cm |
| Country of origin | UAE |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270527
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270512
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270522
More than 108 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 270520
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270505
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 270517
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.