Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 552273
Mehr als 7 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 552274
temperaturbeständig von -30° bis +70°C
| Item no. | 552274 |
|---|---|
| Series | Oak |
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Color group | Brown |
| Length | 48 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Country of origin | CN |
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552272
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552273
More than 29 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 558352
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511067
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530287
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510887
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510288
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510290
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.