Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 442304
3 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 442303
| Item no. | 442304 |
|---|---|
| Material | CNS |
| Handle length | 21 cm |
| Diameter | 18 cm |
| Shape | Round |
|---|---|
| Length | 39 cm |
| Filling quantity | 2.5 l |
| Weight | 1 kg |
| Height | 10 cm |
| Country of origin | CN |
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441520
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 446992
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441521
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 440051
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 440036
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 440124
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.