Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Nutzhöhe 26 cm, mit Deckel
| Item no. | 443606 |
|---|---|
| GN | 1/1 |
| Series | Thermo |
| Material | Plastic |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Length | 60 cm |
| Filling quantity | 46 l |
| Weight | 13 kg |
| Height | 32 cm |
| Country of origin | EN |
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 444291
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441822
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443550
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 444292
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441823
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443551
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443446
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443415
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 446227
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443405
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443428
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557277
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.