Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
mit Griff und Aufhängeloch
| Item no. | 552485 |
|---|---|
| Series | Olive |
| Brand | APS Germany |
| Material | Olive wood |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Length | 44 cm |
| Height | 2 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530056
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530055
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 553502
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 552482
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 554093
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511336
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511341
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510233
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511343
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 553994
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.