Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 280021
| Item no. | 280005 |
|---|---|
| Brand | Made in Japan |
| Material | Ceramics |
| Max temperature | 50°C |
| Diameter | 13 cm |
|---|---|
| Color group | Blue |
| Filling quantity | 200 ml |
| Weight | 0.24 kg |
| Height | 4.5 cm |
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235540
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241021
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235148
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261318
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241931
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240617
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.