Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 235505 |
|---|---|
| Series | The Tablet |
| Brand | Cookplay |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 15 cl |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Length | 12 cm |
| Height | 8.7 cm |
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235508
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235503
8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235506
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235511
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235507
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235509
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260196
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276828
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228513
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210120
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240760
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235881
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.