Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226886
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227212
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227213
| Item no. | 226884 |
|---|---|
| Series | Sento Home |
| Brand | Seltmann |
| Material | Porcelain |
| Microwave safe | Yes |
|---|---|
| Ovenproof | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
| Décor | Aura cream |
| Diameter | 20 cm |
| Filling quantity | 2.4 l |
| Weight | 813 g |
| Height | 10 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227216
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226741
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227244
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226847
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226742
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226743
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 250011
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 222844
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261388
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226992
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236203
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236075
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.