Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 274074
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 274075
| Item no. | 274074 |
|---|---|
| Series | Ease Spring |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 75 cl |
|---|---|
| Décor | white with decoration |
| Diameter | 16 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.48 kg |
| Height | 5.7 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274077
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274085
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274084
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274078
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274082
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274080
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274075
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260063
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226745
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273255
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235893
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236157
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.