Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 275347 |
|---|---|
| Series | Ska |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 95 cl |
|---|---|
| Décor | Ivoris white |
| Diameter | 23 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.78 kg |
| Height | 6 cm |
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275351
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275366
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275352
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275333
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275344
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275354
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276325
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226841
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235933
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271667
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275081
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275146
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.